Модельный ряд Mitsubishi

Отзыв о Mitsubishi Eclipse Cross 2022 года

Автомобиль: Mitsubishi Eclipse Cross 2022 г.в., внедорожник, бесступенчатая коробка передач, Передний привод , пробег - 10000 км, двигатель - 2.0 бензин, комплектация - INTENSE
Автор: Віталій (Украина, Николаев)   29.06.2023
Расход в городе: 9.5 л/100км, по трассе: 6.8 л/100км, средний: 8.0 л/100км

Через повномасштабне вторгнення підарів в Україну, зруйнувалися плани по ремонту житла і стала гостро потреба у новому надійному сімейному авто, бо старе часто потребувало ремонту. Дуже пощастило, що взагалі ми це зробили, але то довга історія, тепер своїх історій знайдеться дуже багато майже у кожній сім'ї...

Цей варіант був просто ідеальний, він відповідає всім моїм головним вимогам, таким як:

- надійний і не вибагливий двигун.
- світлодіодні фари.
- комфортний.
- високий.
- бонус привабливий зовнішній вигляд, може на любителя, але мені дуже сподобався цей автомобіль ззовні.

Писати можна довго, просто почитайте, що входить в цю комплектацию.

Ще дивився Кіа Спортейдж і Тігуан, спортейдж мені не так сподобався по всіх показниках як мітсубіші, а фольксваген був набагато дорожче.

Плюсы автомобиля: Дуже надійний двигун і ходовка. Приємні матеріали всередині, навіть у порівнянні з Ауді, ця модель, на мою особисту думку, по матеріалах не гірша.

Минусы автомобиля: За 10 тис пробігу мінус був виявлений тільки на акумуляторній батареї.

Совет покупателю: Купуйте сміло, не пожалкуєте.

Danubecaptain

А що стосовно аккумулятора? Якісь проблеми?

Тест-драйв Mitsubishi Eclipse Cross: Без спойлера и с 2-литровым атмосферником: Mitsubishi Eclipse Cross
Без спойлера и с 2-литровым атмосферником: Mitsubishi Eclipse Cross

«За такие деньги я лучше китайца куплю, и еще на хороший отдых в ближайшие пару лет останется!», – эту шокирующую реплику я услышал в Казани от заинтересовавшегося было рестайлинговым Eclipse Cross модного парня. С другой стороны – чему удивляться?